Serwery i sieci do użytku domowego lub biurowego

Trudno sobie wyobrazić funkcjonowanie bez Internetu. Sieć nie tylko ułatwia zakupy, ale także poszerzyła horyzonty, związane z dostępem do rozrywki. Jest też niezbędna do prowadzenia biura. Chcąc stworzyć własną sieć, potrzebujesz konkretne akcesoria. Ich wybór jest uzależniony od typu sieci - bezprzewodowa lub z użyciem kabla. Pierwszy wariant poleca się zwłaszcza tam, gdzie z jednego źródła Internetu korzysta jednocześnie wiele osób.

Szybkie i niezawodne elementy instalacji

Pracujesz w homeoffice? Potrzebujesz dobrego podłączenia do Internetu. W polecanej kategorii znajdziesz nie tylko serwery, ale także wszystkie elementy, niezbędne do stworzenia sieci - bezprzewodowej, przewodowej, czy nawet zasilania awaryjnego. Obcinacze kabli lub beznarzędziowe gniazda transmisyjne przydają się zarówno amatorom, jak i profesjonalistom, pracujących w sieciach teleinformatycznych.

Serwery i sieci

Acar Listwa zasilająca F5 1.5M czarna Acar Listwa zasilająca F5 1.5M czarna
Producent: Acar
Cena: 80,99 zł (netto: 65,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Adapter WiFi 5GHz  do projektorów EPSON - ELPAP11 Adapter WiFi 5GHz do projektorów EPSON - ELPAP11
Producent: Epson
Cena: 623,99 zł (netto: 507,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
AKUMULATOR CSB HR1224WF2 HR1224WF2F1 AKUMULATOR CSB HR1224WF2 HR1224WF2F1
Producent: CSB
Cena: 146,99 zł (netto: 119,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Gniazdo elektryczne 45x45 z kluczem,  - 2P+Z Czerwone ALANTEC Gniazdo elektryczne 45x45 z kluczem, - 2P+Z Czerwone
Producent: Alantec
Cena: 21,99 zł (netto: 17,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Gniazdo natynkowe STP kat.5e 1xRJ45 ALANTEC Gniazdo natynkowe STP kat.5e 1xRJ45
Producent: Alantec
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 1xRJ45 ALANTEC Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 1xRJ45
Producent: Alantec
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Gniazdo natynkowe UTP kat.6 1xRJ45 ALANTEC Gniazdo natynkowe UTP kat.6 1xRJ45
Producent: Alantec
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 868,99 zł (netto: 706,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 732,99 zł (netto: 595,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Zewnętrzny Suchy Fca 24AWG 305m ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Zewnętrzny Suchy Fca 24AWG 305m
Producent: Alantec
Cena: 752,99 zł (netto: 612,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 1.0m ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 1.0m
Producent: Alantec
Cena: 42,99 zł (netto: 34,95 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 2.0m ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 2.0m
Producent: Alantec
Cena: 47,99 zł (netto: 39,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel światłowodowy OS2 FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH Czarny 1000m ALANTEC Kabel światłowodowy OS2 FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH Czarny 1000m
Producent: Alantec
Cena: 557,99 zł (netto: 453,65 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 671,99 zł (netto: 546,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca 24AWG PVC 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca 24AWG PVC 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 471,99 zł (netto: 383,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Zewnętrzny Suchy Fca 24AWG 305m ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Zewnętrzny Suchy Fca 24AWG 305m
Producent: Alantec
Cena: 685,99 zł (netto: 557,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Zewnętrzny Żelowany Fca 24AWG 305m ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Zewnętrzny Żelowany Fca 24AWG 305m
Producent: Alantec
Cena: 816,99 zł (netto: 664,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Dca 23AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Dca 23AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 950,99 zł (netto: 773,16 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium