Sieci/infrastruktura

ALANTEC Element mocujący (śruba+koszyczek+podkładka) M6 - 20szt. ALANTEC Element mocujący (śruba+koszyczek+podkładka) M6 - 20szt.
Producent: Alantec
Cena: 24,99 zł (netto: 20,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Gniazdo elektryczne 45x45 z kluczem,  - 2P+Z Czerwone ALANTEC Gniazdo elektryczne 45x45 z kluczem, - 2P+Z Czerwone
Producent: Alantec
Cena: 23,99 zł (netto: 19,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Gniazdo naścienne FTTH 4C 4xSC simplex ALANTEC Gniazdo naścienne FTTH 4C 4xSC simplex
Producent: Alantec
Cena: 47,99 zł (netto: 39,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 1xRJ45 ALANTEC Gniazdo natynkowe UTP kat.5e 1xRJ45
Producent: Alantec
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Gniazdo natynkowe UTP kat.6 1xRJ45 ALANTEC Gniazdo natynkowe UTP kat.6 1xRJ45
Producent: Alantec
Cena: 19,99 zł (netto: 16,25 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 868,99 zł (netto: 706,50 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Zewnętrzny Suchy Fca 24AWG 305m ALANTEC Kabel F/UTP kat.5E Zewnętrzny Suchy Fca 24AWG 305m
Producent: Alantec
Cena: 752,99 zł (netto: 612,19 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 1.0m ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 1.0m
Producent: Alantec
Cena: 47,99 zł (netto: 39,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 2.0m ALANTEC Kabel Patch cord MM OM3 LC-LC duplex 50/125 2.0m
Producent: Alantec
Cena: 52,99 zł (netto: 43,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel światłowodowy OS2 FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH Czarny 1000m ALANTEC Kabel światłowodowy OS2 FTTH płaski SM 2J 9/125 LSOH Czarny 1000m
Producent: Alantec
Cena: 597,99 zł (netto: 486,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca 24AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 671,99 zł (netto: 546,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca 24AWG PVC 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Eca 24AWG PVC 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 471,99 zł (netto: 383,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Zewnętrzny Suchy Fca 24AWG 305m ALANTEC Kabel U/UTP kat.5E Zewnętrzny Suchy Fca 24AWG 305m
Producent: Alantec
Cena: 692,99 zł (netto: 563,41 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Eca 23AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Eca 23AWG LSOH 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 876,99 zł (netto: 713,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Eca 23AWG PVC 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Eca 23AWG PVC 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 837,99 zł (netto: 681,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Zewnętrzny Suchy Fca 23AWG 305m ALANTEC Kabel U/UTP kat.6 Zewnętrzny Suchy Fca 23AWG 305m
Producent: Alantec
Cena: 786,99 zł (netto: 639,83 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E Fca 26/7AWG PVC 305m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E Fca 26/7AWG PVC 305m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 508,99 zł (netto: 413,81 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E Fca 26/7AWG PVC Czarny 100m - 25 lat gwarancji ALANTEC Kabel U/UTP typu linka kat.5E Fca 26/7AWG PVC Czarny 100m - 25 lat gwarancji
Producent: Alantec
Cena: 194,99 zł (netto: 158,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej

Sieci/infrastruktura – wykorzystaj nasze narzędzia i stwórz własną serwerownię

Może Ci się wydawać to zbędnym wydatkiem, jednak własna serwerownia jest kluczem do sukcesu. Musisz przecież przechowywać wszystkie potrzebne dane w jednym miejscu, bo tylko takie działanie zagwarantuje rozwój całej firmy. Dlatego należy wyposażyć się w specjalne narzędzia i produkty, które umożliwią stworzenie omawianego miejsca. Do wykonania zadania przydadzą się szafy serwerowe, organizatory kabli oraz elementy mocujące. Dział „sieci/infrastruktura” oferuje również urządzenia o szerszym zastosowaniu.

Sieci/infrastruktura – bogaty asortyment przeznaczony dla branży IT

W naszym sklepie znajdziesz artykuły, które przydadzą się w każdej branży IT. Szafa NetShelter SX posiada rozbudowany system prowadzenia kabli do zastosowań serwerowych i sieciowych. Do jej montażu przydadzą się zaś dobre elementy mocujące, więc narzędzia od firmy Atlantec na pewno sprawdzą się w swojej roli. Listwy zasilające doskonale ochronią z kolei wszelkie urządzenia przed zagrożeniami energetycznymi. W dziale „sieci/infrastruktura” znajdziesz jednak o wiele więcej produktów. Dlatego zachęcamy do sprawdzenia całej oferty!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium