Salon

ul. Listonoszy 31a
04-431 Warszawa
tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 579-723-885
e-mail: zamowienia@dmx.pl

tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 579-716-293
e-mail: tomaszderen@dmx.pl

Salon i serwis czynne

pn-pt 10:00 - 18:00

Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
Producent: Intellinet
Cena: 204,99 zł (netto: 166,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
Producent: Intellinet
Cena: 235,99 zł (netto: 191,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R
Producent: Techly
Cena: 120,99 zł (netto: 98,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM TP-LINK FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM
Producent: TP-LINK
Cena: 101,99 zł (netto: 82,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
Producent: TP-LINK
Cena: 149,99 zł (netto: 121,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK Media Konwerter FC111A-20  10/100 WDM TP-LINK Media Konwerter FC111A-20 10/100 WDM
Producent: TP-LINK
Cena: 101,99 zł (netto: 82,92 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium