Salon

ul. Listonoszy 31a
04-431 Warszawa
tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 579-723-885
e-mail: zamowienia@dmx.pl

tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 608-123-890

Salon i serwis czynne

pn-pt 10:00 - 18:00

ATEN Konwerter DisplayPort Console Converter ATEN Konwerter DisplayPort Console Converter
Producent: ATEN
Cena: 207,99 zł (netto: 169,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm Intellinet Konwerter 10/100Base-TX RJ45/1000Base-FX (MM ST) 2km 1310nm
Producent: Intellinet
Cena: 209,99 zł (netto: 170,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
Producent: Intellinet
Cena: 242,99 zł (netto: 197,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM Intellinet Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM
Producent: Intellinet
Cena: 367,99 zł (netto: 299,18 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm
Producent: Intellinet
Cena: 413,99 zł (netto: 336,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R
Producent: Techly
Cena: 94,99 zł (netto: 77,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM TP-LINK FC111B-20 Media Konwerter 10/100 WDM
Producent: TP-LINK
Cena: 100,99 zł (netto: 82,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK Konwerter mediów FC311A-2 1GE WDM TP-LINK Konwerter mediów FC311A-2 1GE WDM
Producent: TP-LINK
Cena: 95,99 zł (netto: 78,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK Konwerter mediów FC311A-20 1GE WDM TP-LINK Konwerter mediów FC311A-20 1GE WDM
Producent: TP-LINK
Cena: 123,99 zł (netto: 100,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK Konwerter mediów FC311B-2 1GE WDM TP-LINK Konwerter mediów FC311B-2 1GE WDM
Producent: TP-LINK
Cena: 95,99 zł (netto: 78,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM TP-LINK MC111CS media konwerter 10/100 WDM
Producent: TP-LINK
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
Producent: TP-LINK
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
Producent: TP-LINK
Cena: 152,99 zł (netto: 124,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M TP-LINK MC220L media konwerter 1xSFP GB 1xRJ45 1000M
Producent: TP-LINK
Cena: 87,99 zł (netto: 71,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK Media Konwerter FC111PB-20 10/100 WDM PoE TP-LINK Media Konwerter FC111PB-20 10/100 WDM PoE
Producent: TP-LINK
Cena: 125,99 zł (netto: 102,43 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium