Salon

ul. Listonoszy 31a
04-431 Warszawa
tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 579-723-885
e-mail: zamowienia@dmx.pl

tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 608-123-890

Salon i serwis czynne

pn-pt 10:00 - 18:00

ATEN Konwerter DisplayPort Console Converter ATEN Konwerter DisplayPort Console Converter
Producent: ATEN
Cena: 208,99 zł (netto: 169,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
ATEN VGA/Audio Cat5 Extender 1024x768@300m ATEN VGA/Audio Cat5 Extender 1024x768@300m
Producent: ATEN
Cena: 956,99 zł (netto: 778,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC Intellinet Media Konwerter 10/100/ 1000BASE-TX-SLOT SFP GBIC
Producent: Intellinet
Cena: 238,99 zł (netto: 194,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM Intellinet Media Konwerter 100/1000Base-T RJ45/1000Base-SX SM SC WDM
Producent: Intellinet
Cena: 348,99 zł (netto: 283,73 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm Intellinet Media konwerter 1000Base-T RJ45/1000Base-LX (SM SC) 10km 1310nm
Producent: Intellinet
Cena: 447,99 zł (netto: 364,22 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R Techly Konwerter cyfrowy Toslink SPDIF, coaxial audio na analog stereo RCA L/R
Producent: Techly
Cena: 85,99 zł (netto: 69,91 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM TP-LINK MC112CS media konwerter 10/100 WDM
Producent: TP-LINK
Cena: 124,99 zł (netto: 101,62 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode TP-LINK MC210CS media konwerter 1GBE Single-mode
Producent: TP-LINK
Cena: 147,99 zł (netto: 120,32 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium