Salon

ul. Listonoszy 31a
04-431 Warszawa
tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 608-123-890
e-mail: zamowienia@dmx.pl

Salon i serwis czynne

pn-pt 10:00 - 18:00

moduły SFP, DAC

D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m D-Link DEM-311GT GB MM 1000 BaseSX max 550m
Producent: D-Link
Cena: 302,99 zł (netto: 246,33 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
D-Link Moduł Transceiver SFP+ 10GBASE-LR DEM-432XT D-Link Moduł Transceiver SFP+ 10GBASE-LR DEM-432XT
Producent: D-Link
Cena: 2 678,99 zł (netto: 2 178,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 1m, AWG30 Extralink Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 1m, AWG30
Producent: Extralink
Cena: 61,99 zł (netto: 50,40 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel QSFP+ DAC 40Gbps, 1m, 30AWG Extralink Kabel QSFP+ DAC 40Gbps, 1m, 30AWG
Producent: Extralink
Cena: 116,99 zł (netto: 95,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel QSFP28 DAC, 100G, 1m, 30AWG, pasywny Extralink Kabel QSFP28 DAC, 100G, 1m, 30AWG, pasywny
Producent: Extralink
Cena: 226,99 zł (netto: 184,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel QSFP28 DAC, 100G, 3m, 30AWG, pasywny Extralink Kabel QSFP28 DAC, 100G, 3m, 30AWG, pasywny
Producent: Extralink
Cena: 313,99 zł (netto: 255,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel SFP+ AOC 10Gbps, 5m Extralink Kabel SFP+ AOC 10Gbps, 5m
Producent: Extralink
Cena: 151,99 zł (netto: 123,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel SFP28 DAC, 25Gbps, 1m Extralink Kabel SFP28 DAC, 25Gbps, 1m
Producent: Extralink
Cena: 95,99 zł (netto: 78,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP 1.25G CWDM 1510nm single 40km LC Extralink Moduł SFP 1.25G CWDM 1510nm single 40km LC
Producent: Extralink
Cena: 218,99 zł (netto: 178,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP 1.25G CWDM 1550nm single 40km LC Extralink Moduł SFP 1.25G CWDM 1550nm single 40km LC
Producent: Extralink
Cena: 218,99 zł (netto: 178,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP 1.25G CWDM 1590nm single 40km LC Extralink Moduł SFP 1.25G CWDM 1590nm single 40km LC
Producent: Extralink
Cena: 218,99 zł (netto: 178,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1550nm 80km single mode Extralink Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1550nm 80km single mode
Producent: Extralink
Cena: 100,99 zł (netto: 82,11 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP 1.25G SFP RJ45 100/1000BASE-T Extralink Moduł SFP 1.25G SFP RJ45 100/1000BASE-T
Producent: Extralink
Cena: 128,99 zł (netto: 104,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP+ 10G 1470nm single 10km LC Extralink Moduł SFP+ 10G 1470nm single 10km LC
Producent: Extralink
Cena: 478,99 zł (netto: 389,42 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP+ 10G 1490nm single 10km LC Extralink Moduł SFP+ 10G 1490nm single 10km LC
Producent: Extralink
Cena: 696,99 zł (netto: 566,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP+ 10G 1510nm single 10km LC Extralink Moduł SFP+ 10G 1510nm single 10km LC
Producent: Extralink
Cena: 696,99 zł (netto: 566,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP+ 10G 1530nm single 10km LC Extralink Moduł SFP+ 10G 1530nm single 10km LC
Producent: Extralink
Cena: 696,99 zł (netto: 566,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP+ 10G 1550nm single 10km LC Extralink Moduł SFP+ 10G 1550nm single 10km LC
Producent: Extralink
Cena: 696,99 zł (netto: 566,66 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium