Salon

ul. Listonoszy 31a
04-431 Warszawa
tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 579-723-885
e-mail: zamowienia@dmx.pl

tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 608-123-890

Salon i serwis czynne

pn-pt 10:00 - 18:00

D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT
Producent: D-Link
Cena: 1 250,99 zł (netto: 1 017,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A Hewlett Packard Enterprise Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A
Cena: 1 698,99 zł (netto: 1 381,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Producent: Intellinet
Cena: 238,99 zł (netto: 194,30 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Producent: Intellinet
Cena: 189,99 zł (netto: 154,46 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Producent: Intellinet
Cena: 122,99 zł (netto: 99,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Netgear MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)  AGM731F Netgear MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) AGM731F
Producent: Netgear
Cena: 742,99 zł (netto: 604,06 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Netgear XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+ Netgear XS508M Switch 8x10GE 1xSFP+
Producent: Netgear
Cena: 1 675,99 zł (netto: 1 362,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK Moduł SFP SM321A-2 WDM Single 2km TP-LINK Moduł SFP SM321A-2 WDM Single 2km
Producent: TP-LINK
Cena: 90,99 zł (netto: 73,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S UBIQUITI Moduł SM 1G 2-pak UF-SM-1G-S
Producent: UBIQUITI
Cena: 123,99 zł (netto: 100,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI Moduły MM 10G 2-pak UF-MM-10G UBIQUITI Moduły MM 10G 2-pak UF-MM-10G
Producent: UBIQUITI
Cena: 198,99 zł (netto: 161,78 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI Moduły MM 1G 2-pak UF-MM-1G UBIQUITI Moduły MM 1G 2-pak UF-MM-1G
Producent: UBIQUITI
Cena: 90,99 zł (netto: 73,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI Moduły RJ45-SFP UF-RJ45-1G UBIQUITI Moduły RJ45-SFP UF-RJ45-1G
Producent: UBIQUITI
Cena: 77,99 zł (netto: 63,41 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
UBIQUITI Moduły SM 10G 2-pak UF-SM-10G UBIQUITI Moduły SM 10G 2-pak UF-SM-10G
Producent: UBIQUITI
Cena: 441,99 zł (netto: 359,34 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Zyxel SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module 91-010-203001B Zyxel SFP-LX-10-D 1000BaseLX SFP Module 91-010-203001B
Producent: Zyxel
Cena: 699,99 zł (netto: 569,10 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium