Salon

ul. Listonoszy 31a
04-431 Warszawa
tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 579-723-885
e-mail: zamowienia@dmx.pl

tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 608-123-890

Salon i serwis czynne

pn-pt 10:00 - 18:00

moduły SFP, DAC

D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km
Producent: D-Link
Cena: 426,99 zł (netto: 347,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
D-Link Moduł Transceiver SFP+ 10GBASE-LR DEM-432XT D-Link Moduł Transceiver SFP+ 10GBASE-LR DEM-432XT
Producent: D-Link
Cena: 2 635,99 zł (netto: 2 143,08 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Extralink Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 1m, AWG30 Extralink Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 1m, AWG30
Producent: Extralink
Cena: 47,99 zł (netto: 39,02 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 3m, AWG30 Extralink Kabel DAC SFP+ 10Gbps, 3m, AWG30
Producent: Extralink
Cena: 71,99 zł (netto: 58,53 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel QSFP+ DAC 40Gbps 3m 30AWG Extralink Kabel QSFP+ DAC 40Gbps 3m 30AWG
Producent: Extralink
Cena: 156,99 zł (netto: 127,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel QSFP+ DAC 40Gbps 4x10Gbps 3m Extralink Kabel QSFP+ DAC 40Gbps 4x10Gbps 3m
Producent: Extralink
Cena: 217,99 zł (netto: 177,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel QSFP+ DAC 40Gbps, 1m, 30AWG Extralink Kabel QSFP+ DAC 40Gbps, 1m, 30AWG
Producent: Extralink
Cena: 106,99 zł (netto: 86,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel QSFP28 DAC, 100G, 1m, 30AWG, pasywny Extralink Kabel QSFP28 DAC, 100G, 1m, 30AWG, pasywny
Producent: Extralink
Cena: 206,99 zł (netto: 168,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel QSFP28 DAC, 100G, 3m, 30AWG, pasywny Extralink Kabel QSFP28 DAC, 100G, 3m, 30AWG, pasywny
Producent: Extralink
Cena: 285,99 zł (netto: 232,51 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel SFP+ AOC 10Gbps, 5m Extralink Kabel SFP+ AOC 10Gbps, 5m
Producent: Extralink
Cena: 144,99 zł (netto: 117,88 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel SFP28 DAC 25Gbps, 3m Extralink Kabel SFP28 DAC 25Gbps, 3m
Producent: Extralink
Cena: 136,99 zł (netto: 111,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 20kg single mode Extralink Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 20kg single mode
Producent: Extralink
Cena: 44,99 zł (netto: 36,58 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 2km single mode Extralink Moduł SFP 1.25G LC/UPC 1310nm 2km single mode
Producent: Extralink
Cena: 60,99 zł (netto: 49,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP 1.25G LC/UPC 850nm 550m multi mode Extralink Moduł SFP 1.25G LC/UPC 850nm 550m multi mode
Producent: Extralink
Cena: 60,99 zł (netto: 49,59 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP+ 10G do RJ45 Extralink Moduł SFP+ 10G do RJ45
Producent: Extralink
Cena: 364,99 zł (netto: 296,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 10km single mode Extralink Moduł SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 10km single mode
Producent: Extralink
Cena: 82,99 zł (netto: 67,47 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 2km single mode Extralink Moduł SFP+ 10G LC/UPC 1310nm 2km single mode
Producent: Extralink
Cena: 74,99 zł (netto: 60,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Moduł SFP+ 10G LC/UPC 850nm 300m multi mode Extralink Moduł SFP+ 10G LC/UPC 850nm 300m multi mode
Producent: Extralink
Cena: 87,99 zł (netto: 71,54 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium