Salon

ul. Listonoszy 31a
04-431 Warszawa
tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 579-723-885
e-mail: zamowienia@dmx.pl

tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 608-123-890

Salon i serwis czynne

pn-pt 10:00 - 18:00

opcje do przełączników

D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km D-Link DEM-310GT GB SM 1000 BaseLX max 10km
Producent: D-Link
Cena: 422,99 zł (netto: 343,89 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Digitus Moduł Keystone RJ45 (8P8C) kat. 5e UTP, LSA beznarzędziowy Digitus Moduł Keystone RJ45 (8P8C) kat. 5e UTP, LSA beznarzędziowy
Producent: Digitus
Cena: 10,99 zł (netto: 8,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Digitus Moduł Keystone RJ45 (8P8C) kat. 6e UTP, LSA beznarzędziowy Digitus Moduł Keystone RJ45 (8P8C) kat. 6e UTP, LSA beznarzędziowy
Producent: Digitus
Cena: 12,99 zł (netto: 10,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny
Producent: Digitus
Cena: 114,99 zł (netto: 93,49 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gembird POE Injector passive UTP 0.15m Gembird POE Injector passive UTP 0.15m
Producent: Gembird
Cena: 28,99 zł (netto: 23,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
Cena: 1 054,99 zł (netto: 857,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR     J4858D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
Cena: 635,99 zł (netto: 517,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A Hewlett Packard Enterprise Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A
Cena: 1 907,99 zł (netto: 1 551,21 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise Moduł SFP X120 1G SFP LC SX Transceiver  JD118B Hewlett Packard Enterprise Moduł SFP X120 1G SFP LC SX Transceiver JD118B
Cena: 971,99 zł (netto: 790,24 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise Zasilacz PoE ARUBA PD-9001GO-DC GE/802.3at Mdspn  JW630A Hewlett Packard Enterprise Zasilacz PoE ARUBA PD-9001GO-DC GE/802.3at Mdspn JW630A
Cena: 3 108,99 zł (netto: 2 527,63 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Adapter zasilacz Ultra PoE+ IEEE 802.3bt 60W 1 port RJ45 gigabit Intellinet Adapter zasilacz Ultra PoE+ IEEE 802.3bt 60W 1 port RJ45 gigabit
Producent: Intellinet
Cena: 282,99 zł (netto: 230,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
Producent: Intellinet
Cena: 168,99 zł (netto: 137,39 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Producent: Intellinet
Cena: 240,99 zł (netto: 195,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Producent: Intellinet
Cena: 211,99 zł (netto: 172,35 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Producent: Intellinet
Cena: 131,99 zł (netto: 107,31 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali
Producent: Intellinet
Cena: 769,99 zł (netto: 626,01 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA
Producent: Intellinet
Cena: 256,99 zł (netto: 208,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Mikrotik Moduł 40 Gbps QSFP+ MM 150m Q+85MP01D Mikrotik Moduł 40 Gbps QSFP+ MM 150m Q+85MP01D
Producent: Mikrotik
Cena: 274,99 zł (netto: 223,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium