Salon

ul. Listonoszy 31a
04-431 Warszawa
tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 579-723-885
e-mail: zamowienia@dmx.pl

tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 608-123-890

Salon i serwis czynne

pn-pt 10:00 - 18:00

Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny
Producent: Digitus
Cena: 96,99 zł (netto: 78,85 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.5E FTP 10m foliowana skręcana para, miedziany Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.5E FTP 10m foliowana skręcana para, miedziany
Producent: Extralink
Cena: 38,99 zł (netto: 31,70 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.5E FTP 1m foliowana skręcona para, miedziany Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.5E FTP 1m foliowana skręcona para, miedziany
Producent: Extralink
Cena: 15,99 zł (netto: 13,00 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.5E FTP 3m, foliowana skręcona para, miedziany Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.5E FTP 3m, foliowana skręcona para, miedziany
Producent: Extralink
Cena: 29,99 zł (netto: 24,38 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.6 FTP 10m 1GBIT foliowana skręcona para, miedziany Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.6 FTP 10m 1GBIT foliowana skręcona para, miedziany
Producent: Extralink
Cena: 57,99 zł (netto: 47,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.6A S/FTP 0,5m 10G foliowana skręcana para, miedziany Extralink Kabel sieciowy LAN Patchcord CAT.6A S/FTP 0,5m 10G foliowana skręcana para, miedziany
Producent: Extralink
Cena: 11,99 zł (netto: 9,75 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
Cena: 732,99 zł (netto: 595,93 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR     J4858D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
Cena: 442,99 zł (netto: 360,15 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A Hewlett Packard Enterprise Kabel X240 100G QSFP28 1m DAC JL271A
Cena: 1 685,99 zł (netto: 1 370,72 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
Producent: Intellinet
Cena: 148,99 zł (netto: 121,13 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Producent: Intellinet
Cena: 190,99 zł (netto: 155,28 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Producent: Intellinet
Cena: 123,99 zł (netto: 100,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2 Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2
Producent: Intellinet
Cena: 135,99 zł (netto: 110,56 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA
Producent: Intellinet
Cena: 235,99 zł (netto: 191,86 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Netgear Zasilacz dodatkowy APS250W Netgear Zasilacz dodatkowy APS250W
Producent: Netgear
Cena: 1 135,99 zł (netto: 923,57 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
QNAP CAB-DAC30M-SFPP 3m SFP+ 10GbE DIRECT ATTACH CABL QNAP CAB-DAC30M-SFPP 3m SFP+ 10GbE DIRECT ATTACH CABL
Producent: QNAP
Cena: 341,99 zł (netto: 278,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Synology Karta rozszerzeń M2D20 SSD M.2 PCI-e 3.0 x8 NVMe Card Synology Karta rozszerzeń M2D20 SSD M.2 PCI-e 3.0 x8 NVMe Card
Producent: Synology
Cena: 966,99 zł (netto: 786,17 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
TP-LINK Moduł SFP SM321A-2 WDM Single 2km TP-LINK Moduł SFP SM321A-2 WDM Single 2km
Producent: TP-LINK
Cena: 90,99 zł (netto: 73,98 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium