Salon

ul. Listonoszy 31a
04-431 Warszawa
tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 579-723-885
e-mail: zamowienia@dmx.pl

tel.: (22) 673-50-58 / 22 610-71-39
mobile: 579-716-293
e-mail: tomaszderen@dmx.pl

Salon i serwis czynne

pn-pt 10:00 - 18:00

D-Link DEM-CB100S Direct Attach SFP+ Cable D-Link DEM-CB100S Direct Attach SFP+ Cable
Producent: D-Link
Cena: 611,99 zł (netto: 497,55 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
D-Link DEM-CB300S Direct Attach SFP+ Cable D-Link DEM-CB300S Direct Attach SFP+ Cable
Producent: D-Link
Cena: 845,99 zł (netto: 687,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT D-Link Transceiver SFP+ 10GBASE-SR DEM-431XT
Producent: D-Link
Cena: 1 235,99 zł (netto: 1 004,87 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny Digitus Zasilacz/Adapter PoE 802.3af, max. 48V 15.4W Gigabit 10/100/1000Mbps, aktywny
Producent: Digitus
Cena: 94,99 zł (netto: 77,23 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Gembird POE Injector passive UTP 0.15m Gembird POE Injector passive UTP 0.15m
Producent: Gembird
Cena: 26,99 zł (netto: 21,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR     J4859D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC LX 10km SMF XCVR J4859D
Cena: 733,99 zł (netto: 596,74 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR     J4858D Hewlett Packard Enterprise ARUBA 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR J4858D
Cena: 443,99 zł (netto: 360,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m Intellinet Moduł Mini GBIC SFP LC Multimode 550m
Producent: Intellinet
Cena: 143,99 zł (netto: 117,07 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm Intellinet Moduł Mini GBIC SFP+10G Base-SR LC Wielomodowy 850nm
Producent: Intellinet
Cena: 230,99 zł (netto: 187,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit Intellinet Moduł MiniGB IC/SFP 1000Base-T RJ45 Gigabit
Producent: Intellinet
Cena: 178,99 zł (netto: 145,52 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km Intellinet Moduł MiniGBIC/SFP 1000Base-LX (LC), jednomodowy 1310nm, 10km
Producent: Intellinet
Cena: 120,99 zł (netto: 98,37 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali Intellinet Zasilacz PoE / Patch panel 12-portowy, 19 cali
Producent: Intellinet
Cena: 684,99 zł (netto: 556,90 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2 Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AF 2
Producent: Intellinet
Cena: 129,99 zł (netto: 105,68 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA Intellinet Zasilacz PoE 1P / 802.3 AT / AF GIGA
Producent: Intellinet
Cena: 230,99 zł (netto: 187,80 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Netgear Zasilacz dodatkowy APS250W Netgear Zasilacz dodatkowy APS250W
Producent: Netgear
Cena: 1 133,99 zł (netto: 921,94 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
QNAP CAB-DAC30M-SFPP 3m SFP+ 10GbE DIRECT ATTACH CABL QNAP CAB-DAC30M-SFPP 3m SFP+ 10GbE DIRECT ATTACH CABL
Producent: QNAP
Cena: 341,99 zł (netto: 278,04 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
QNAP Karta rozszerzeń QM2-2P10G1TA QNAP Karta rozszerzeń QM2-2P10G1TA
Producent: QNAP
Cena: 1 083,99 zł (netto: 881,29 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
QNAP Moduł rozszerzeń SAS-12G2E QNAP Moduł rozszerzeń SAS-12G2E
Producent: QNAP
Cena: 1 550,99 zł (netto: 1 260,97 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium