Digitus Patch cord światłowodowy FO MM 50/125 OM2 LC-SC 1m

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 28,03 zł 28.03
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 22,79 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Digitus
Kod produktu: 1_120496

Opis

Patch cord optyczny DIGITUS, LC/SC duplex, 1m

Dane techniczne

Złącza #1 LC
Długość przewodu 1 m
Rodzaj Kabel
Złącza #2 SC
Zastosowanie Światłowód
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja Duplex
Wymiary - Średnica kabla 3mm- Średnica włókna: 50/125µ
Pozostałe parametry - Kabel wielomodowy, duplex- Klasa włókna: OM2- Powłoka: LSOH- Złącze z ceramiczną ferulą- Pojedynczo pakowane, załączony raport z testów- Typ kabla: I-VH 2G50/125µ
Typ gwarancji gwarancja zewnętrzna
Okres gwarancji (miesiące) 24

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium