Qoltec Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 33,56 zł 33.56
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 27,28 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Qoltec
Kod produktu: 1_486799

Opis

Patchcord światłowodowy LC-LC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 2m

  • Posiada zastosowanie w:
  • Transmisjach danych (audio, video)
  • Budowie sieci pasywnej
  • Rozwiązaniach CATV
  • Punktach dystrybucyjnych i węzłowych
  • Sieciach: LAN, MAN, WAN
  • Systemach: WDM, FTTx

Dane techniczne

Złącza #1 LC
Długość przewodu 2 m
Złącza #2 LC
Zastosowanie Światłowód
Rodzaj Kabel
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja Duplex
Pozostałe parametry Standard: Duplex 50/125U Opakowanie: Polybag
Typ gwarancji gwarancja normalna
Okres gwarancji (miesiące) 24

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium