Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM2 | 5m

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 36,75 zł 36.75
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 29,88 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Qoltec
Kod produktu: 1_569849

Opis


Pozostałe parametry
- Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Produkt indywidualnie testowany- Typ włókna: 50/125- Średnica rdzenia włókna: 50 µm- Średnica płaszcza włókna: 125 µm- Powłoka: LSZH- Tłumienność:

Dane techniczne

Złącza #1 LC
Długość przewodu 5 m
Złącza #2 LC
Zastosowanie Światłowód
Rodzaj Kabel
Transmisja Duplex
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Wymiary Średnica kabla: 3.0 mm
Typ gwarancji gwarancja normalna
Okres gwarancji (miesiące) 24
Promień gięcia (min.) 125 μm

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium