Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | MM | 50/125 | OM3 | 3m

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 38,24 zł 38.24
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 31,09 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
Ocena: 0
Producent: Qoltec
Kod produktu: 1_569896

Opis


Pozostałe parametry
- Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych- LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów- Standard włókna: OM3- Typ włókna: 50/125- Powłoka LSZH- Tłumienność:

Dane techniczne

Złącza #1 LC
Długość przewodu 3 m
Rodzaj Kabel
Złącza #2 LC
Zastosowanie Światłowód
Rodzaj światłowodu Multi-mode
Transmisja Duplex
Wymiary Średnica kabla: 3.0 mm
Typ gwarancji gwarancja normalna
Okres gwarancji (miesiące) 24

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium